Опис залу фотостудії RETRO

Новий стильний зал у стилі ретро. Яскравий інтер’єр із двох кімнат з меблями у стилі американського ретро, ​​дзеркальною стіною, яскравими меблями, каміном, червоними оксамитовими шторами та безліччю торшерів та допоміжного світла у кадрі. Друга кімната залу з великими сонячними вікнами, арками та колонами для гри світла та тіні. У залі 5 великих арочних вікон, в які потрапляє сонячне світло в середині дня. На вікнах щільні штори червоного та бежевого кольору. Стеля з багатою ліпниною та великими люстрами. Загальний розмір зали – 6х12 метрів. Стеля – 4,20 м

Новый стильный зал в ретро стиле. Яркий интерьер из двух комнат с мебелью в стиле американского ретро, зеркальной стеной, яркой мебелью, камином, красными бархатными шторами и множеством торшеров и вспомогательного света в кадре. Вторая комната зала с большими солнечными окнами, арками и колоннами для игры света и тени. В зале 5 больших арочных окон в которые попадает солнечный свет в середине дня. На окнах плотные шторы красного и бежевого цвета. Потолок с богатой лепниной и большими люстрами. Общий размер зала – 6х12 метров. Потолок – 4,20 м

На 1 годину – 800 грн
Оренда від 2х годин
600
грн/год


Ціни на оренду фотостудії у Києві

Ціну знижено! 600 грн/година – при оренді від 2х годин.
800 грн – оренда залу на 1 годину.
Оренда залу включно з базовим обладнанням до 3-х спалахів PROFOTO D1 500 AIR
АБО постійне відеосвітло с софтбоксами GODOX SL200 II – до 2-х приладів.
Кінозйомки та великі проекти у студії – прораховуються окремо в залежності від обставин та масштабу зйомок (від 1000 грн)
1 година (60 хвилин) – мінімальний час продовження залів та гримерки.
10 осіб — максимальна кількість учасників зйомки в одному залі, понад 10 чоловік — необхідна оренда додаткового залу!!!

УВАГА!!! Проведення фотоднів, майстер-класів, відео та кінозйомок – тариф 1000 грн/год.
500 грн/година — послуги асистента-освітлювача.

Увага! Використання конфетті, гліттера, свічок, відкритого вогню та власних декорацій та меблів БЕЗ узгодження з адміністратором, у залах суворо ЗАБОРОНЕНО! Штраф – 1000 грн (плюс прибирання залу власноруч з оплатаю за час прибирання).

Оренда спалахів PROFOTO та іншого світового обладнення на виїзд

Студія надає послуги оренди освітлювального фото обладнання та спалахів для зйомок поза студією на локаціях замовника. Обладнання супроводжується помічником студії.
Оренда необхідного обладнання можна в розділі “Оренда світла”.