CHROM – ЦИКЛОРАМА ТА ФОНИ

фон, фотофон, циклорама, цветной фон, бумажный фон

Опис залу фотостудії з циклорамою CHROM

Фотостудія з білою циклорамою в центрі Києва. Великий, оновлений зал для рекламної, каталожної чи предметної фото та відеозйомки. Відмінно підходить для запису інтерв’ю, оскільки ізольований від інших залів студії. Окрема гримерна зона у залі. Рідке дзеркало, маски Гобо, лінзові проекційні насадки та проектор – все це є в залі. Біла кутова циклорама розміром 5х5 метра, паперові кольорові фони (2,7 м)за додаткову оплату на вибір. Стеля з ліпниною та світла підлога. Розміри залу – 8,5х12 метрів. Стеля – 4,20 метра.

Фотостудия с белой циклорамой в центре Киева. Большой, обновленный зал для рекламной, каталожной или предметной фото и видеосьемки. Отлично подходит для записи интервью, потому как изолирован от других залов студии. Отдельная гримерная зона в зале. Жидкое зеркало, маски Гобо, линзовые проэкционные насадки и проектор – все это доступно в зале. Белая угловая циклорама, размером 5х5 метра, бумажные цветные фоны на выбор доступны за дополнительную оплату. Потолок с лепниной и светлый пол. Размеры зала – 8,5х12 метров. Потолок – 4,20 метра.
На 1 годину – 1000 грн
Оренда від 2х годин
800
грн/год


Ціни на оренду фотостудії з циклорамою CHROM

800 грн/година – при оренді від 2х годин.
1000 грн – оренда залу на 1 годину.
Вартість використання паперових фонів – 300 грн/колір. Порча фонів (забруднення, плями олії, дірки, надриви) оплачується додатково із розрахунку 300 грн за кожний спорчений метр до чистого цілого фону.
Оренда залу включно з базовим обладнанням до 3-х спалахів PROFOTO D1 500 AIR
АБО постійне відеосвітло с софтбоксами GODOX SL200 II – до 2-х приладів.
Кінозйомки та великі проекти у студії – прораховуються окремо в залежності від обставин та масштабу зйомок (від 1000 грн)
1 година (60 хвилин) – мінімальний час продовження залів та гримерки.
10 осіб — максимальна кількість учасників зйомки в одному залі, понад 10 чоловік — необхідна оренда додаткового залу!!!

Увага! Використання конфетті, гліттера, свічок, відкритого вогню та власних декорацій та меблів БЕЗ узгодження з адміністратором, у залах суворо ЗАБОРОНЕНО! Штраф – 1000 грн (плюс прибирання залу власноруч з оплатаю за час прибирання).

Пошкодження циклорами (подряпини або плями, що не змиваються від напоїв, взуття або обладнання) та псування паперових фонів оплачуються додатково з розрахунку 300 грн за кожен спорчений метр фону або циклорами.

У вартість оренди включено використання обладнання залу. До 3-х спалахів Profoto D1 500 Air, 1 трансмітер Profoto Air Remote, 3 софтбокси або рефлектора на вибір, стійки на колесах Manfrotto.
АБО постійне світло с софтбоксами Godox SL200 II на стійках з колесами.