Опис фонової фотостудії WOOD

Фонова портретна фотостудія в стилі лофт з дерев’яними елементами інтер’єру і великою скляною вітражною лофт перегородкою 3х4 метри з скляними дверима по центру залу. Велика стіна (6 метрів) у колір бетону, також є велика стіна білого кольору та цегляна біла стіна. Світла підлога кольору дубової старої дошки, старовинна стеля з ліпниною. Ідеально підходить для запису інтерв’ю, промо відео та портретних фотозйомок у художньому та кіно стилях.
Є зона з паперовими кольоровими фонами (2,7 м), а також зона з класичними тканинними фонами на стійках воріт (3 м).
Площа зали – 80 м кв. Стеля – 4,20 м. Вікна залу виходять на північну, не сонячну сторону, природне світло з вікон м’яке, розсіяне. Розміри 4х вікон по 1,5 х2, 5 метра. На вікнах штори світло-коричневого кольору.

Фоновая портретная фотостудия в лофт стиле с деревянными элементами интерьера и большой стеклянной витражной лофт перегородкой 3х4 метра с распашными стеклянными дверьми по центру зала. Большая стена (6 метров) в цвет бетона, так же есть большая стена белого цвета и кирпичная белая стена. Светлый пол цвета дубовой состаренной доски, старинный потолок с лепниной. Идеально подходит для записи интервью, промо видео и портретных фотосъемок в художественном и кино стилях.
Есть зона с бумажными цветными фонами (2,7 м), а так же зона с классическими тканевыми фонами на стойках воротах (3 м).
Площадь зала – 80 метров кв. Потолок – 4,20 м. Окна зала выходят на северную, не солнечную сторону, естественный свет из окон мягкий, рассеянный. Размеры 4х окон по 1,5х2,5 метра. На окнах шторы светло-коричневого цвета.

На 1 годину – 800 грн
Оренда від 2х годин
600
грн/год


У вартість оренди включено використання обладнання залу. До 3-х спалахів Profoto D1 500 Air, 1 трансмітер Profoto Air Remote, 3 софтбокси або рефлектора на вибір, стійки на колесах Manfrotto.
АБО постійне світло с софтбоксами Godox SL200 II на стійках з колесами.

Ціни на оренду фотостудії

Ціну знижено!
600 грн/година – при оренді від 2х годин.
800 грн – оренда залу на 1 годину.
Оренда залу включно з базовим обладнанням до 3-х спалахів PROFOTO D1 500 AIR
АБО постійне відеосвітло с софтбоксами GODOX SL200 II – до 2-х приладів.
Кінозйомки та великі проекти у студії – прораховуються окремо в залежності від обставин та масштабу зйомок (від 1000 грн)
1 година (60 хвилин) – мінімальний час продовження залів та гримерки.
10 осіб — максимальна кількість учасників зйомки в одному залі, понад 10 чоловік — необхідна оренда додаткового залу!!!

УВАГА!!! Проведення фотоднів, майстер-класів, відео та кінозйомок – тариф 1000 грн/год.
500 грн/година — послуги асистента-освітлювача.

Увага! Використання конфетті, гліттера, свічок, відкритого вогню та власних декорацій та меблів БЕЗ узгодження з адміністратором, у залах суворо ЗАБОРОНЕНО! Штраф – 1000 грн (плюс прибирання залу власноруч з оплатаю за час прибирання).